Robj DVD Home Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Arayıpta Bulamadığınız Filmler www.robj-dvdhome.tr.gg

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Bana Şans Dile

YazarMesaj
Admin
Reis
Reis

Bana Şans Dile  Empty
MesajKonu: Bana Şans Dile    Bana Şans Dile  Icon_minitimePerş. Kas. 11, 2010 7:14 pm

Bana Şans Dile  1473-b10

Oyuncular

Deniz Uğur , Volkan Severcan , Nilgün Belgün , Rıza Kocaoğlu , Kutay Köktürk , Aysun Metiner , Nurhan Yılma , Melisa Sözen , İsmail Hacıoğlu , Güler Ökten

Bir sabah farklı duygularla uyanan Bahadır, okula gittikten sonra kimsenin aklının ucundan geçmeyen bir şey yapar..

Yanında götürdüğü bir silahın yardımıyla sınıf arkadaşlarını rehin alan genç, bu çabasının, dünyanın değişmesine katkıda bulunacağına inanır.

Bütün sınıf arkadaşlarını çeşitli itiraflara zorlar ve olayların içine, bir muhabir ve komiserin de katılımıyla arkadaşlarına ve hocalarına kolay kolay unutamayacakları saatler yaşatır.

Son dönemde, Asmalı Konak dizisiyle sık sık gündeme gelen genç yönetmen Çağan Irmak’ın ilk uzun metrajlı sinema filmi. Daha önce diziler dışında televizyon filmleri de yapan yönetmen, filmini ilk defa 14. Uluslararası Ankara Film Festivali’nde izleyicilerle buluşturdu.

Türk sineması açısından sıradışı bir öyküye sahip olan Bana Şans Dile, genç yönetmenin samimi duygularla yaptığı ilk uzun metrajını izlemek açısından da önem taşıyor.

>>>>>>>>>Tıkla ve Fragmanı İzle <<<<<<<
https://robjdvdforum.forumdizini.com

Bana Şans Dile
1 sayfadaki 1 sayfası